Čestitka općinskog načelnika povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja

Upućujem iskrene čestitke u povodu obilježavanje 5. kolovoza, Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 22.obljetnicu Vojno-redarstvene akcije Oluja.

Posebnu zahvalnost iskazujemo svim hrvatskim braniteljima koji su svoje živote utkali u temelje samostalne i suverene Republike Hrvatske.

U Domovinskom ratu sudjelovalo je mnogo branitelja iz općine Otok i u zalog stvaranja neovisne i samostalne države Hrvatske na oltar Domovine s područja općine Otok položilo je svoje živote petnaest branitelja.

U slavu i hvalu njima kao i svim ostalim poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu neka nam vječno živi jedna jedina Domovina-Hrvatska.

Dušan Đula
Načelnik Općine Otok