ANKETA O POTREBAMA MLADIH U RURALNIM SREDINAMA CETINSKE KRAJINE
ANKETA O POTREBAMA MLADIH U RURALNIM SREDINAMA CETINSKE KRAJINE
RASPORED ODVOZA PAPIRA I PLASTIKE
09.06.2022

Obilježavanjem Dana državnosti prisjećamo se povijesnog konstituiranja prvoga demokratski izabranog višestranačkog Sabora kojim je učinjen odlučujući korak prema slobodnoj, samostalnoj i neovisnoj Republici Hrvatskoj.

San o slobodnoj i demokratskoj Hrvatskoj Domovinski rat pretvorio je u stvarnost. Na nama je da stvoreno čuvamo, a žrtve ne zaboravimo.

U ovoj prigodi u ime Općine i u svoje vlastito ime svim žiteljima Općine Otok kao i svim građanima Republike Hrvatske čestitam Dan državnosti.

Upućujem Vam čestitke sa željom da zajedničkim radom stvaramo bolju Hrvatsku.

Svi mi zajedno moramo biti prožeti sviješću da od svoje Hrvatske ne možemo očekivati više negoli što sami pridonesemo njezinu boljitku, da bi plodove svoga rada mogli uživati i mi sami, i naša djeca, i djeca naše djece.

Neka nam živi jedina i vječna domovina Hrvatska!

Načelnik Općine Otok Dušan Đula