Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 21.godišnjica VRO “Oluja”

Intervju sa Lidijom Bačić
26.07.2016
Proslavljen blagdan sv. Roka u Udovičićima
16.08.2016
Intervju sa Lidijom Bačić
26.07.2016
Proslavljen blagdan sv. Roka u Udovičićima
16.08.2016

5.kolovoza slavimo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 21.godišnjicu VRO “Oluja” u kraljevskom gradu Kninu i diljem Domovine. U tom slavlju sudjeluje i naš kraj. Za sve naše hrabre pređe koji obraniše stare međe i branitelje koji položiše živote na oltar Domovine stijeg na kninskoj tvrđavi neka vijori.

Odmori se, Domovino-
pusti suzu radosnicu.
Popili smo gorko vino,
sad je vrime za zdravicu.(citat)

5.kolovoza slavimo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 21.godišnjicu VRO “Oluja” u kraljevskom gradu Kninu i diljem Domovine. U tom slavlju sudjeluje i naš kraj. Za sve naše hrabre pređe koji obraniše stare međe i branitelje koji položiše živote na oltar Domovine stijeg na kninskoj tvrđavi neka vijori.

U Domovinskom ratu sudjelovalo je mnogo branitelja iz općine Otok i u zalog stvaranja neovisne i samostalne države Hrvatske na oltar Domovine s područja općine Otok položilo je svoje živote petnaest branitelja.

U slavu i hvalu njima kao i svim ostalim poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu neka nam vječno živi jedna jedina Domovina-Hrvatska. „Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što”

U osobno ime i ime suradnika čestitam Vam poštovani sumještani Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Načelnik općine- Branko Samardžić

Skip to content