Ispunite upitnik i pridonesite definiranju aktivnosti smanjenja onečišćenja na području vaše općine korištenjem multimodalnog prijevoza – projekt SUTRA

Poziv na radionicu “Hodanjem do psihofizičkog zdravlja”
27. siječnja 2023.
HAMAG BICRO – Javni poziv za prijavu u uspostavu i testiranje mentorskih mreža
27. siječnja 2023.

Poziv građanima Otoka – Ispunite upitnik i pridonesite definiranju aktivnosti smanjenja onečišćenja na području vaše općine korištenjem multimodalnog prijevoza

U sklopu provedbe EU projekta SUTRA (Sustainable Transport in Adriatic Coastal Areas and Hinterland), sufinanciranog iz EU programa Interreg V A Italija-Hrvatska, izrađen je upitnik koji ima za cilj identificirati zadovoljstvo korisnika lokalnim multimodalnim uslugama mobilnosti razvijenima u okviru projekta. Cilj ovog istraživanja je dobiti uvid u razmišljanja što većeg broja građana na ovom području.

Daljnjim proširenjem mreže biciklističke infrastrukture na području općine Otok popularizira se korištenje bicikala kao alternativnog oblika javnog prijevoza što je osnovni preduvjet za povećanje mobilnosti i kvalitete života domicilnog stanovništva i turista.

Stoga Vas ljubazno molimo da odgovorite na pitanja u anketi i na taj način doprinesete boljem planiranju razvoja Vašeg naselja i općine u cjelini.

Anketa je namijenjena svim zainteresiranim građanima i korisnicima, anonimna, a pristupiti joj možete preko poveznice: https://it.surveymonkey.com/r/SUTRA_HR?fbclid=IwAR2ozm_cXcFhCENKk8dbaaCAyR9ngZCDp6POBcuNUgHr9PeoCVAOmM9Y9l0

Skip to content