Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije”
20.11.2018
OBAVIJEST o dodjeli novčane pomoći za kupnju udžbenika informatike i njemačkog jezika
26.11.2018
20.11.2018
26.11.2018

Savjetodavna služba organizira izobrazbu o Održivoj uporabi pesticida u Kaštel Sućurcu. Izobrazba traje tri dana, 3.4.i 7. Prosinca 2018. s početkom u 16:00 sati.

HRVATSKA POLJOPRIVREDNO-ŠUMARSKA SAVJETODAVNA SLUŽBA
Podružnica Splitsko-dalmatinske županije

OBAVIJEST POLJOPRIVREDNICIMA

Savjetodavna služba organizira izobrazbu o Održivoj uporabi pesticida u Kaštel Sućurcu, ulica Stjepana Radića 1, prostor Gradske vijećnice.
Izobrazba traje tri dana, 3.12.(ponedjeljak), 4.12.(utorak) i 7.12.,(petak), s početkom u 16:00 sati.
Zainteresirani poljoprivredni proizvođači mogu se javiti u ispostave Savjetodavne službe.
Za popunjavanje prijavnice treba donijeti osobnu iskaznicu,OIB, te svjedodžbu o završenom obrazovanju.

Detaljne informacije o izobrazbi se mogu pronaći i na Internet stranicama www.savjetodavna.hr.