Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije”

Obavijest za korisnike Zajamčene minimalne naknade!
19.11.2018
OBAVIJEST poljoprivrednicima – izobrazba o “Održivoj uporabi pesticida”
22.11.2018
Obavijest za korisnike Zajamčene minimalne naknade!
19.11.2018
OBAVIJEST poljoprivrednicima – izobrazba o “Održivoj uporabi pesticida”
22.11.2018

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je 15. studenog 2018. Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je 15. studenog 2018. Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“.

Poziv je namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima s ciljem njihova poticanja na primjenu informacijske i komunikacijske tehnologije radi unapređenja poslovnih procesa, integriranja poslovnih funkcija, učinkovite organizacije tijeka rada, poboljšanja interakcije s klijentima i dobavljačima te poboljšanja tržišnog položaja poduzeća.

Više informacija u prilogu.

POVEZNICA na stranice Ministarstva

OBJAVA – Poziv na dostavu projektnih prijedloga

Skip to content