Konstituirano je Općinsko vijeće Općine Otok
20.06.2017
OBAVIJEST I JAVNI POZIV POREZNIM OBVEZNICIMA POREZA NA NEKRETNINE
29.06.2017
Konstituirano je Općinsko vijeće Općine Otok
20.06.2017
OBAVIJEST I JAVNI POZIV POREZNIM OBVEZNICIMA POREZA NA NEKRETNINE
29.06.2017

Uoči Dana državnosti danas u 10,00 sati čelništvo Općine Otok i članovi Udruge dragovoljaca Domovinskog rata Općine Otok položili su vijence i upalili svijeće ispred Spomenika svim poginulim braniteljima u Domovinskom ratu iz Općine Otok i biste prvog Predsjednika RH dr.Franje Tuđmana na Trgu dr.Franje Tuđmana u Otoku, uz nazočnost mjesnog župnika fra Mira Ančića.

PRIOPĆENJE

Otok, 23. lipnja 2017.g.

Uoči Dana državnosti danas u 10,00 sati čelništvo Općine Otok i članovi Udruge dragovoljaca Domovinskog rata Općine Otok položili su vijence i upalili svijeće ispred Spomenika svim poginulim braniteljima u Domovinskom ratu iz Općine Otok i biste prvog Predsjednika RH dr.Franje Tuđmana na Trgu dr.Franje Tuđmana u Otoku, uz nazočnost mjesnog župnika fra Mira Ančića.

Općina Otok

{gallery}2017/06/26{/gallery}

Skip to content