Proračun Općine Otok za 2021.godinu sa projekcijama za 2022. i 2023. godinu
12.01.2021
Priopćenje vezano uz epidemiološku situaciju i predstojeće pokladne svečanosti
15.01.2021
Proračun Općine Otok za 2021.godinu sa projekcijama za 2022. i 2023. godinu
12.01.2021
Priopćenje vezano uz epidemiološku situaciju i predstojeće pokladne svečanosti
15.01.2021

Nakon što je Općina Otok prošlog tjedna kupila tri kamere za nadzor brzine, iste su danas postavljene na županijsku cestu kroz Otok.

Kamere su postavljene na dionicu županijske ceste od centra Otoka prema Trilju, od centra Otoka prema Sinju te u blizini crkve u Gali, gdje će 24 sata dnevno nadzirati prometnice u oba u smjera i bilježiti kaznena djela prekoračenja brzine.

‘Nedavno sam rekao jedan ljudski život nema cijenu. U prilog tome, kako smo i najavili, postavili smo kamere za snimanje brzine na tri lokacije na području naše Općine. Razlog vrlo jednostavan  – poboljšanje sigurnosti sudionika u prometu. Kamere ćemo povremeno premještati na razne  lokacije na području Općine Otok’, kazao je otočki načelnik Dušan Đula.

Preuzeto sa portala Ferata: https://www.ferata.hr/u-otoku-postavljene-kamere-za-nadzor-brzine-vozila/

Skip to content