OBAVIJEST o dodjeli novčane pomoći za kupnju udžbenika za učenike srednje škole s područja općine otok za 2018/2019.šk.g.

OPĆINA OTOK
JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

O B A V I J E S T
O DODJELI NOVČANE POMOĆI ZA KUPNJU UDŽBENIKA ZA UČENIKE SREDNJE ŠKOLE S PODRUČJA OPĆINE OTOK ZA 2018/2019.ŠK.G.

Temeljem Odluke o dodjeli novčane pomoći za kupnju udžbenika za učenike srednje škole s područja Općine Otok za 2018/2019. šk.god., učenicima srednjih škola s prebivalištem na području Općine Otok, u 2018./2019. šk.god., isplatit će se novčana pomoć u iznosu od 500,00 kuna po učeniku.

Zahtjev za dodjelu novčane pomoći podnosi se u pisarnici Općine Otok osobnom dostavom ili poštom od 14. rujna do 30 rujna 2018. godine. Zahtjevu je potrebno priložiti potvrdu o upisu u srednju školu i presliku Osobne iskaznice roditelja.

Obrazac za podnošenje zahtjeva može se preuzeti na internetskim stranicama Općine Otok ili osobno u zgradi općine od 8 do 14 sati.