Vijesti & događanja

Javno savjetovanje - Nacrt Odluke o visini paušalnog poreza po krevetu i smještajnoj jedinici

Sukladno odredbama članka 10. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ 25/13 i 85/15) Općina Otok provodi savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o nacrtu prijedloga Odluke o visini paušalnog poreza po krevetu odnosno po smještajnoj jedinici u kampu/kamp odredištu.

Pozivamo zainteresiranu i stručnu javnost da se uključi u izradu prijedloga Odluke o visini paušalnog poreza po krevetu, smještajnoj jedinici u kampu ili kamp odmorištu davanjem svojih mišljenja, primjedbi i prijedloga od 04. 01 .2018. g. do 14. 01. 2018. godine (do 15,00 sati).

Molimo sve zainteresirane da za dostavu mišljenja, primjedbi i prijedloga na objavljeni nacrt prijedloga Odluke koriste isključivo OBRAZAC sudjelovanja u savjetovanju i dostave ga na mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., kako bi se omogućila što kvalitetnija obrada pristiglih mišljenja, primjedbi, prijedloga i komentara.