Vijesti & događanja

Priopćenje Stožera civilne zaštite Općine Otok

  • Pročitano 266 puta

S obzirom da je i na području Općine Otok potvrđen prvi slučaj oboljelog od koronavirusa kao i povećan broj zaraženih na području Splitsko-dalmatinske županije pozivamo mještane Općine Otok da se nastave pridržavati svih mjera i uputa epidemiologa i stožera.

Posebno se napominje mještanima da se suzdržavaju od okupljanja u većem broju u dane vikenda u većim grupama na otvorenom prostoru, a isto tako u kućama,vikendicama i sličnim zatvorenim prostorima.

Mještani koji iz opravdanih razloga moraju napustiti mjesto prebivališta pozivaju se da za podnošenje zahtjeva i zaprimanje propusnica koriste sustav e-propusnice.

U slučaju potrebe može se kontaktirati Stožer civilne zaštite Općine Otok na broj telefona 021/834-503 (radnim danom) ili na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..