Vijesti & događanja

Obavijest o održavanju infrmativnih radionica za Mjeru 1.1.2. "Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava"

U organizaciji LAG-a „Cetinska krajina“ u periodu od 09.07.2019. godine (utorak) do 11.07.2019. godine (četvrtkak) na području LAG-a „Cetinska krajina održati će se pet (5) radionica za Mjeru 1.1.2. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“ iz Lokalne razvojne strategije LAG-a „Cetinska krajina“ za razdoblje 2014-2020.

Više...

Održan radni sastanak sa voditeljicama krajnjih korisnika za područje Općine Otok u sklopu projekta „ZAŽELI“ – Susjede brinu o susjedima

Na sastanku se razgovaralo o dosadašnjem tijeku provedbe projektnih aktivnosti, iskustvu u radu s krajnjim korisnicima projekta te o rješavanju problema s kojima se susreću u svom radu. Naglasak je bio na pomoći radnicama kod nejasnoća u popunjavanju dnevnika rada kao i raznim drugim pitanjima s kojima su se susretale u svakodnevnom radu sa korisnicima. Naglašeno je da su voditelj i pomoćnici oni koji usmjeravaju rad projekta te da za sva pitanja stoje voditeljicama na raspolaganju.

Više...
Pretplati se na ovaj RSS feed