Vijesti & događanja

Obavijest uz Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme trajanja projekta „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina - POKRENIMO OTOK – P_OTOK“

Na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 15. travnja 2020. objavljen je Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme – vrijeme trajanja projekta „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina – P_Otok“ na radna mjesta: Voditelj projekta „P_Otok“ (1 izvršitelj, m/ž) i administrator projekta „P_Otok“ (1 izvršitelj, m/ž), na određeno vrijeme od 18 mjeseci.

Više...

ODLUKA da nije potrebno provesti stratešku procjenu utjecaja na okoliš za Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske za Općinu Otok

U postupku Ocjene o potrebi strateške procjene utvrđeno je da predmetni Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske za Općinu Otok neće imati značajne negativne utjecaje na cjelovitost i ciljeve očuvanja područja ekološke mreže na osnovu čega se utvrđuje da nije potrebno provesti Glavnu ocjenu.

Pretplati se na ovaj RSS feed