JAVNI POZIV za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u Općini Otok za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta “ZAŽELI – Program zapošljavanja žena” “Susjede brinu o susjedima”
21.07.2020
WiFi4EU
04.08.2020
JAVNI POZIV za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u Općini Otok za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta “ZAŽELI – Program zapošljavanja žena” “Susjede brinu o susjedima”
21.07.2020
WiFi4EU
04.08.2020

SUSJEDE BRINU O SUSJEDIMA

Grad Sinj u partnerstvu sa Općinom Otok, LAG-om Cetinska Krajina, HZZ-om – Regionalni ured Split i Centrom za socijalnu skrb Sinj od 06.11.2018. – 05.01.2021.g. provodi projekt ZAŽELI – Susjede brinu o susjedama.

Projekt omogućava osposobljavanje 60 pripadnica ciljanih skupina, od čega 30 s područja grada Sinja i 30 s područja općine Otok koje će dvije godine pružati usluge za minimalno 240 korisnika kojima će svojim radom i aktivnostima poboljšati kvalitetu života.

Projektom će se omogućiti pristup zapošljavanju i tržištu rada ženama pripadnicama ranjivih skupina na teško dostupna, ruralna područja te osnažiti i unaprijediti radni potencijal žena pripadnica ranjivih skupina, zapošljavanjem u lokalnoj zajednici čime će se ublažiti posljedice njihove nezaposlenosti i rizika od siromaštva, te potaknuti socijalnu uključenost krajnjih korisnika i povećati njihovu razinu kvalitete života.

Ukupna vrijednost projekta je 9.007.325,00 kn – Europski socijalni fond financira 85% a RH 15% projekta.

Više informacija o projektu nalazi se na mrežnim stranicama projekta: https://www.susjede-sinj-otok.com/

Skip to content