I u Otoku prijenos finala Svjetskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Francuske

Izvješće člana općinskog vijeća – BILOKAPIĆ TOMISLAV – Izvješće o primljenim donacijama za potporu političkog djelovanja u razdoblju 1.1.2018. do 30.6.2018.
13.07.2018
Odobrena sredstva za obnovu Dječjeg vrtića Žabica
20.07.2018
Izvješće člana općinskog vijeća – BILOKAPIĆ TOMISLAV – Izvješće o primljenim donacijama za potporu političkog djelovanja u razdoblju 1.1.2018. do 30.6.2018.
13.07.2018
Odobrena sredstva za obnovu Dječjeg vrtića Žabica
20.07.2018

Jučer je na općinskom trgu Općine Otok priređen veličanstven događaj za sve ljude dobre volje, gdje je uz reprodukciju na video zidu praćen prijenos finala Svjetskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Francuske. Nekoliko stotina ljudi navijalo je, klicalo i disalo kao jedna duša za svoju Hrvatsku uz obilje hrane i pića. Nakon utakmice uz bakljadu i vatromet dugo se slavilo srebro naših Vatrenih kao da je zlatnog sjaja, jer za nas to i jeste. Priređene su i nagrade za najmlađeg i najvatrenijeg navijača, te za najokićenije vozilo.

Jučer je na općinskom trgu Općine Otok priređen veličanstven događaj za sve ljude dobre volje, gdje je uz reprodukciju na video zidu praćen prijenos finala Svjetskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Francuske. Nekoliko stotina ljudi navijalo je, klicalo i disalo kao jedna duša za svoju Hrvatsku uz obilje hrane i pića. Nakon utakmice uz bakljadu i vatromet dugo se slavilo srebro naših Vatrenih kao da je zlatnog sjaja, jer za nas to i jeste. Priređene su i nagrade za najmlađeg i najvatrenijeg navijača, te za najokićenije vozilo.

Srce vatreno učinilo nas je ponovo jedinstvenima i ponosnima na to što smo Hrvati i hvala im na tome.

{gallery}2018/07/16{/gallery}

Skip to content