14. sjednica Općinskog vijeća Općine Otok
6. veljače 2023.
Poziv na testiranje
25. veljače 2023.

Predmet ovog Javnog poziva je prikupljanje zahtjeva za dodjelu bespovratne potpore iz Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Općine Otok  za  Mjeru 1. Potpora investicijama u poljoprivredna gospodarstva, Podmjera 1.4. Ulaganje u podizanje ili obnovu trajnih nasada iz Programa potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Općine Otok za razdoblje 2021. – 2025. godine i to:

  • Potpora za proširenje voćnjaka ili vinograda
  • Potpora za podizanje trajnih nasada ljekovitog i aromatičnog bilja.

Potpora koja uključuje nabavu armature i opreme (stupovi, žica i sl.) za ograđivanje nasada bit će naknadno objavljena uz ostale mjere iz Programa potpora poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Općine Otok.

Rok za podnošenje popunjenih Zahtjeva s traženom dokumentacijom je od dana objave Javnog poziva do 31. ožujka 2023. godine.

Skip to content