Folklor i folkloraši povodom Dana općine
19.10.2016
Tekstilac ima najbolji penal – pobjednici veteranskog turnira
19.10.2016
Folklor i folkloraši povodom Dana općine
19.10.2016
Tekstilac ima najbolji penal – pobjednici veteranskog turnira
19.10.2016

Ugodna večer uz balade, brzake i ljubavne riječi Crvene jabuke na koncertu u prigodi proslave Dana općine Otok i blagdana sv.Luke.

Zdrava, zrela a time i crvena bila je ova Crvena jabuka na koncertu u prigodi proslave Dana općine Otok i blagdana sv.Luke. Eci peci pec i tako od mogućeg Jole ili Bebeka izbor je pao na njih,momke iz grupe Crvena jabuka. Za starije poznati izvođači s poznatim pjesmama uz koje su se zaljubljivali ili osjećali glazbu.Za mladost ovu današnju to je kažu „stari“ bend i ne poznajemo im tekstove. Ali uz pripremu preko You Tuba upoznali su repertoar i na taj način pomogli su sebi da budu veseli na koncertu. Ugodna večer uz balade, brzake i ljubavne riječi, sjeta na neka davna vremena pomiješana s današnjim vremenom mnogima je pomicala jednu ili obje noge, izmamila im je riječi poznatih tekstova i napjeva, pustili se ugodi i raznježili. Roditelji s djecom otežu odlazak i pomiču satnicu izdrži još malo, još malo pa će vatromet i ići ćemo kući, sve čine samo da još budu uz voljeni bend. Žera se opustio, basist u elementu a bubnjar drži ritam da odzvanja jeka preko Roknjkače. Solo gitara i klavijature po rifu e nećete tek tako otići, morate se dobro isplesati poslali su poruku među publiku. Glazbu i lijepu pjesmu ka i sve prisutne šarmirao je vatromet, ali nije ga pratila pjesma Svijet je lopta šarena nego Lijepa li si i Vraćam se tebi seko. Vatromet sitnih svijetlih točkica raspršio se u visu stvarajući mozaik iskri koje prsnu u milijun iskrica što svijetle ali nažalost padaju na tlo kad nemaju energije svjetla u sebi. Znači ako se gasi iskra blizu je kraj i koncertu. Bila je to prava jabuka, zdravog oblika i dobrog ukusa, lijepog zvuka i stiha. Pjesme mladosti i ljubavi, i nek samo tako traju.

{gallery}2016/10/19_f{/gallery}

Skip to content