Poziv i Dnevni red za 2. sjednicu Općinskog vijeća – 06.07.2017.g.
30.06.2017
MLADA MISA don Gabrijela Kambera
05.07.2017
Poziv i Dnevni red za 2. sjednicu Općinskog vijeća – 06.07.2017.g.
30.06.2017
MLADA MISA don Gabrijela Kambera
05.07.2017

Tradicionalno zadnje slavlje završetka nastave odvija se u općinskoj dvorani, kada se pred čelništvom općine, svojim učiteljima, profesorima, nastavnicima, roditeljima i ostalim učenicima pojave i predstave odlikaši. Učenicima sa odličnim rezultatima dodijeljene su darovne knjige kao priznanja za ostvareni trud i postignuto znanje u ovoj završenoj školskoj godini.

Tradicionalno zadnje slavlje završetka nastave odvija se u općinskoj dvorani, kada se pred čelništvom općine, svojim učiteljima, profesorima, nastavnicima, roditeljima i ostalim učenicima pojave i predstave odlikaši. Učenicima sa odličnim rezultatima dodijeljene su darovne knjige kao priznanja za ostvareni trud i postignuto znanje u ovoj završenoj školskoj godini.

Uvodnim pozdravnim riječima obratio im se zamjenik načelnika Nediljko Laco, koji je naglasio važnost stjecanja znanja, jer je to ono što svakog od nas obilježava u daljnjem životu. Stečene radne navike kao i stečeno znanje prozor su za daljnje uloge koje će se odabrati nastavkom školovanja kroz srednje i visokoškolsko obrazovanjem. Ove prigodne darovne knjige sa različitim naslovima neka vas zabave u ovoj pauzi između dvije školske godine i da pročitavši njihove sadržaja dobijete novu priču ili neke riječi koje će biti podloga za upoznavanje nečeg novog. Općina i škola su dobar primjer suradnje i sinergije koja pomaže dobrom stjecanju znanja i podizanju novih standarda u obrazovanju a u tome se uvijek vidi dobra ruka vodilja načelnika općine kao i ravnatelja škole. Na tom dobrom putu ostati će novoizabrani načelnik i ja kao njegov prvi suradnik. Ovom prilikom čestitam svim nagrađenima i svima koji su ostvarili dobre rezultate u ovoj završenoj školskoj godini kao i svim roditeljima na sudjelovanju u odgoju a posebno hvala Vama kolegama u nastavi.

U predaji knjiga nagrađenima sudjelovao je i načelnik općine Dušan Đula. Za najbolju učenicu izabrana je Klaudija Jurković, učenica 7c razreda koja je uz knjigu dobila i „tablet“ računalo.

{gallery}2017/07/05_a{/gallery}

Skip to content