Koronavirus COVID 19 – Izdavanje propusnica
23. ožujka 2020.
Obavijest uz Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme trajanja projekta „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina – POKRENIMO OTOK – P_OTOK“
29. travnja 2020.

Poziv mještanima Općine Otok da se nastave pridržavati svih mjera i uputa epidemiologa i stožera.

S obzirom da je i na području Općine Otok potvrđen prvi slučaj oboljelog od koronavirusa kao i povećan broj zaraženih na području Splitsko-dalmatinske županije pozivamo mještane Općine Otok da se nastave pridržavati svih mjera i uputa epidemiologa i stožera.

Posebno se napominje mještanima da se suzdržavaju od okupljanja u većem broju u dane vikenda u većim grupama na otvorenom prostoru, a isto tako u kućama,vikendicama i sličnim zatvorenim prostorima.

Mještani koji iz opravdanih razloga moraju napustiti mjesto prebivališta pozivaju se da za podnošenje zahtjeva i zaprimanje propusnica koriste sustav e-propusnice.

U slučaju potrebe može se kontaktirati Stožer civilne zaštite Općine Otok na broj telefona 021/834-503 (radnim danom) ili na email: stozercz.otokd@gmail.com.