U Otoku postavljene kamere za nadzor brzine vozila
14. siječnja 2021.
Najava Uvodne konferencije projekta „Uključi me!“
4. veljače 2021.

Vezano uz mnoge upite na temu mogućnosti održavanja predstojećih pokladnih svečanosti koji se tradicionalno održavaju u Cetinskoj krajini, Koordinacija Stožera civilne zaštite Cetinskog kraja  obavještava zainteresiranu javnost, kako je do 31. siječnja 2021.  na snazi  Odluka o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja.

Odlukom je među ostalim  propisano kako se zabranjuje održavanje svih javnih događanja i okupljanja na kojima je prisutno više od 25 osoba na jednom mjestu, kao i da na privatnim okupljanjima može biti prisutno najviše 10 osoba iz najviše dva različita kućanstva.

Navedeno implicira da do 31. siječnja 2021., nije moguće održavati pokladne svečanosti i povorke. O novim odlukama i mjerama, nakon 31. siječnja, javnost će biti pravovremeno obaviještena.

Skip to content