Koncert Crvene jabuke
19.10.2016
Ivan Gudelj hajdukovac od glave do pete-legenda
19.10.2016
Koncert Crvene jabuke
19.10.2016
Ivan Gudelj hajdukovac od glave do pete-legenda
19.10.2016

Veteranski nogometni turnir povodom proslave Dana općine i blagdana sv.Luke osvojili su veterani NK Tekstilac iz Sinja

Lijepo vrijeme za igru. Sve može početi, sudac zazviždi i krenu lopta. Udaraju ju igrači NK Brnaza i NK Tekstilca. Susjedska nogometna bitka odigrava se na neutralnom terenu na Golim brdima. Stari samo po nazivu, spadaju među kategoriju veterani, drže se junački kako i dolikuje ovom kraju punom megdana. Ipak netko mora i pobijediti a u ovoj utakmici zube su pokazali igrači NK Tekstilca i ujeli su NK Brnaze,pobjedom. Evo utakmice iz kafića prešla na zeleni teren odigrava se meč dvije kategorije srednja i poluteška. Srednja po kilogramima i godinama i teška po godinama i kilogramima. Teška misli da se može, samo se hoće, neće noge da slušaju, em sporiji,em slabi u duelu,em kratki u skoku, ali gle vraga samo ništa i ništa u prvom dijelu. Čak je Antuća obranio penal, pročitao imenjaku Anti kud će pucati. Instinkt, znanje ili slučajnost, ali što se tu može veseliji je Antuća. Slijedi nastavak u kojem pada snaga, crvene se obrazi i teško hoda ali ne daju se stari veterani, grizu i odigravaju na iskustvo. No mlađi su ti koji imaju utakmica u nogama tako da se na kraju pokazalo da su bolji. Nisu stariji žalili,čekaju samo na pivu. U finalu su NK OSK i NK Tekstilac. Mogli su do pobjede i jedni i drugi ali čuvali su se za penale. U tom su bili bolji oni iz Tekstilca. Ugrabili odnosno osvojili su pehar. Svi zajedno su ugrabili pivo, sok, gemišt i hranu. Treba nadoknaditi izgubljeno, mislim na, kalorije. Veterani su veteranski proslavili Dan općine i blagdan sv.Luke. Zaslužili su.

{gallery}2016/10/19_g{/gallery}

Skip to content