Otočani osvojili 7.veteranski turnir
14.10.2015
Svečana sjednica za slavljenike
15.10.2015

Povodom dana općine i blagdana sv. Luke, donačelnik g. Ivica Perković dao je interview za Terracon.

Otok na Cetini u listopadu je puno živahniji i ispunjen sa svečanostima, prigodnim programima, glazbenim nastupima, izložbama, promocijama i sličnim. Naime, oživljavajući povijesnu kulturnu baštinu i sjećajući se svih sumještana kojih više nema, Otočani u ovom tjednu obilježavaju svog patrona sv. Luku prigodnim misnim slavljem i procesijom kao i Dan općine na svečanoj sjednici na kojoj će se dodijeliti općinske nagrade zaslužnima.

Posjetili ovaj cetinski pitomi kraj i ugostili zamjenika načelnika, Ivicu Perkovića, koji nam je iskazao zadovoljstvo što će u nekoliko narednih dana svi koji dođu u Otok biti ugošćeni i ugodno iznenađeni.

(izvor: www.terracon-news.com)