Čestitka za Dan državnosti
21.06.2016
Podijeljene knjige najboljim učenicima za školsku godinu 2015/16.
01.07.2016
Čestitka za Dan državnosti
21.06.2016
Podijeljene knjige najboljim učenicima za školsku godinu 2015/16.
01.07.2016

Splitsko-makarski nadbiskup i metropolit Marin Barišić predvodio je  u splitskoj konkatedralnoj crkvi sv. Petra, svečano euharistijsko slavlje za vrijeme kojega je za prezbitere zaredio petoricu đakona, među kojima je bio i fra Dujo Jukić iz Otoka.

Splitsko-makarski nadbiskup i metropolit Marin Barišić predvodio je  u splitskoj konkatedralnoj crkvi sv. Petra, svečano euharistijsko slavlje za vrijeme kojega je za prezbitere zaredio petoricu đakona, među kojima je bio i fra Dujo Jukić iz Otoka.

Fra Dujo Jukić, sin Frane i Slavke rođ. Govorušić, rođen je 4. travnja 1986. godine u Sinju. Rodna župa mu je sv. Luke u Otoku kod Sinja. Pastoralni praktikum obavljao je u župi Gospe Sinjske u Sinju.

U znak zahvalnosti Gospodinu, na daru svećeničkog pozva, proslaviti će MLADU MISU u župnoj crkvi Sv.Luke u Otoku 3. srpnja 2016. u 10:30 sati (procesija od mladomisnikove kuće kreće u 10:00 sati).

S radošću Vas pozivam da budete dionici Euharistijskog slavlja kao i dionici oko obiteljskog stola, pod geslom Evo dolazim,Gospodine vršiti volju tvoju! (Usp.Ps 40,8-9)

Mladomisnik fra Dujo Jukić

S radošću pristupimo Euharistiskom slavlju, Mladmisničkom slavlju jer se Mlada misa opet slavi nakon fra Lukice Vojkovića, fra Antonija Mravka i don Ante Bitunjca.

{gallery}2016/06/26{/gallery}

Skip to content